facebook twitter Google Plus
Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Özge Özpirinççi'nin başrolünü oynadığı Kadın'ın 14. bölüm 2. fragmanı  yayınlandı. Kadın 14. bölümüyle 30 ocak salı akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Şirin'in sürekli telefonla arayarak rahatsız etmesi işin rengini değiştirmiştir. Jale ve Sinan'ın ısrarları Bahar'ın hastaneye yol almasına sebep olur. Bahar'ın hayattaki en büyük korkusu çocuklarını yalnız bırakmak olur.


Kadın dizisi her Salı - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kadın dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum ogratman okul.

Ban 48 yasimdayim har diziyi sevmam.Kadin dizisi hayatimda izladiyim cok gercak icdan kakben bir dizi ...Ban buon diziya Altin Kelabak az.olur diyaridim.Oyuncular o kadar dogal ki anlatamam cocuklsrda harika.Tasakur edsrim bu hayatin gercaklarini saptirmadan dogal olarak bizlara sundunuz ...bu cocuklar yalniz.bir anne olanlar anlar ...abartilmadan bir dizi cok cok.sag.olun.


Anahtar kelimeler: , Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kadın 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti